Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавський виш не підвищуватиме плату за навчання через інфляцію

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», заклад вищої освіти має право змінювати плату за навчання у порядку, передбаченому договором, на офіційно визначений рівень інфляції за попередній календарний рік. Адміністрація Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» прийняла рішення підтримати студентів у складній економічній ситуації, спричиненій війною, і не підвищувати плату за навчання.

Про це повідомляє сайт навчального закладу.

Адміністрація Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» не підвищуватиме плату за навчання для студентів, які навчаються за кошти фізичних та юридичних осіб, попри інфляцію.

«Розмір та умови оплати за навчання, підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації, за надання додаткових освітніх послуг встановлюються договором. Заклад вищої освіти має право змінювати плату за навчання у порядку, передбаченому договором, не частіше одного разу на рік і не більш як на офіційно визначений рівень інфляції за попередній календарний рік.

За останній рік інфляція спричинила суттєве здорожчання в усіх сферах. Але наші фінансові показники дозволяють надати підтримку студентам. Ми не будемо нараховувати індексацію», – пояснила перший проректор – проректорка з науково-педагогічної роботи та економічного розвитку, кандидатка економічних наук Олена Філонич.

Також проректорка нагадала про фінансову дисципліну студентів-контрактників і своєчасну оплату освітніх послуг. Плата може вноситися за весь строк навчання, повністю одноразово або частинами – щомісяця, щосеместру, щороку.

Система Orphus Поделиться на fb