Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавська облрада готова передати Кременчуцьку ТЕЦ в оренду

27 січня на пленарному засіданні двадцять першої позачергової сесії Полтавської обласної ради вирішили запропонувати Кременчуцькій міській раді звернутися до обласної ради з ініціативою щодо передачі структурного підрозділу “Кременчуцька ТЕЦ” ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго” в оренду в порядку, визначену законом.

“У Кременчуці склалася така ситуація: населення та підприємці звертаються до місцевої влади з проханням унормувати тариф відповідно до того, який діяв раніше. З іншої сторони є позиція Полтавської облради та ОВА. Внаслідок російських ракетних обстрілів зруйновано Кременчуцьку ТЕЦ. Обласна рада та ОВА робили все, аби мешканці Кременчука отримали тепло під час опалювального періоду. У межах робочої групи ми продовжуватимемо консультації, аби напрацювати спільне рішення”, – наголосив Олександр Біленький.

Голова Полтавської обласної ради додав, що завдання дати тепло Кременчуку було виконано. Він зазначив, що обласна рада готова передати структурний підрозділ “Кременчуцька ТЕЦ” ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго” в оренду.

“Раніше у Кременчуці були інші тарифи, а в “Полтаватеплоенерго” – вони вищі, крім того, двоставкові. Мешканці Кременчука раніше так не сплачували. Було багато різних пропозицій, які не були розглянуті. Ці питання потрібно доопрацьовувати”, – наголосила заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова.

У підсумку депутати вирішили запропонувати Кременчуцькій міській раді звернутися до обласної ради з ініціативою щодо передачі структурного підрозділу “Кременчуцька ТЕЦ” ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго” в оренду в порядку, визначену законом.

Також розглянули питання щодо встановлення до застосування “Полтаватеплоенерго” тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано. Після тривалих дискусій питання відправили на доопрацювання у робочій групі.

Як зазначив голова Полтавської обласної ради, засідання позачергової сесії щодо тарифоутворення у Кременчуці планують провести вже за тиждень-півтора.

Нагадаємо, напередодні на засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку розглянули питання про передачу підрозділу “Кременчуцька ТЕЦ” “Полтаватеплоенерго” в оренду.

Нагадаємо, уряд ухвалив рішення про передачу цілісного майнового комплексу відокремленого підрозділу “Кременчуцька ТЕЦ” у спільну власність територіальних громад Полтавської області.

Система Orphus Поделиться на fb