Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Офіцерам-зрадникам з Криму повідомили про підозру, – ДБР

ДБР повідомило про підозру офіцерам-зрадникам з Криму, які брали участь у знищені житлових кварталів Маріуполя.

Про це повідомили в ДБР.

Працівники ДБР повідомили про підозру колишньому начальнику штабу Центру бойового забезпечення Військово-Морських Сил Збройних Сил України та командиру групи інженерного забезпечення з Криму, які у 2014 році перейшли на бік ворога.

Після захоплення окупантами військової частини в АР Крим начальник штабу та командир групи відмовилися передислокуватись на підконтрольну територію та присягнули на вірність агресору.

Нині колишні українські військові прислуговують окупантам у складі “міжнародного протимінного центру збройних сил російської федерації”. До їх обов’язків входить інженерне забезпечення окупаційних військ рф, в тому числі по замінюванню території України, інфраструктурних об’єктів, адміністративних та цивільних будинків.

“Вони за вказівкою окупантів використовують розмінувальну техніку для обстрілу не лише українських військових, а й цивільних об’єктів. Зокрема, за оперативними даними, саме ці зрадники стоять за використанням установки УР-77 “Метеорит” у міських кварталах Маріуполя”, – зазначили у ДБР.

Родичі одного зі зрадників проживають у Львівський області. Приблизно за місяць до повномасштабного вторгнення він попередив, що скоро разом з російською армією прийде “звільняти” їх. Матір та сестра одразу ж виїхали за кордон. Батько з бабусею залишились в Україні, ховаючись від ворожих ракет, чекали на свого “визволителя”.

“Колишнім військовим заочно повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років”,  – підсумували в ДБР.

Фото: ДБР

 

Система Orphus Поделиться на fb