Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Найбільший водневий лайнер здійснив перший 10-хвилинний політ

Компанія ZeroAvia підняла в небо найбільший у світі воднево-електричний літак, зробивши крок вперед до екологічної авіації.

Про це повідомляє ITC.ua.

19-місний двомоторний літак Dornier 228 оснащений прототипом воднево-електричної силової установки, яка працює на «стислому газоподібному водні, виробленому за допомогою місцевого електролізера». Тестова конфігурація включала дві батареї паливних елементів та літій-іонні акумулятори, які розміщені в кабіні для випробувань.

Однак для комерційного використання вони будуть переміщені до зовнішнього сховища, щоб звільнити місце для сидіння. Крім того, воднево-електрична силова установка була об’єднана зі стандартним двигуном Honeywell TPE-331 на правому крилі. Він служив для забезпечення додаткової потужності під час зльоту, а також для страхування з метою безпеки.

Літак Dornier 228 здійснив 10-хвилинний політ з аеропорту Котсуолд у Великій Британії. Його розробка ведеться у рамках проєкту HyFlyer II – фінансованої державою програми досліджень та розробок, спрямованої на те, щоб зробити невеликі пасажирські літаки безпечнішими для навколишнього середовища.

Система Orphus Поделиться на fb