Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Напередодні Нового року у Полтаві дітям безкоштовно роздавали флікери та світловідбиваючі жилети

Загалом в рамках акції планується роздати дітям понад 1,5 тисячі флікерів та жилеток.

Про це у Facebook повідомила Асоціація “Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування”.

“Замість солодощів — світловідбивальні жилети та флікери — Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування спільно із Громадською організацією «Право на дитинство» організувала роздачу дітям корисних і важливих подарунків до новорічних свят. Акцію провели напередодні Нового року в центрі Полтави — маленьким полтавцям та гостям міста безкоштовно роздавали флікери та світловідбиваючі жилети, які допоможуть захистити життя дітей у темну пору доби”, – йдеться у повідомленні.

“У нас є Меморандум про співпрацю з ГО «Право на дитинство» і ми вирішили перед Новим роком замість солодких подарунків роздавати важл”У нас є Меморандум про співпрацю з ГО «Право на дитинство» і ми вирішили перед Новим роком замість солодких подарунків роздавати важливіші речі, які захищають наших дітей від травматизму.

Ми живемо в час постійних відключень світла, місто практично не підсвічується в темну пору, а ці жилети та флікери допоможуть водіям вчасно побачити дитину, яка переходить дорогу чи стоїть на узбіччі”, – розповів виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук.

Система Orphus Поделиться на fb