Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Нагородили переможців VII Міжнародного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко

10 січня в Міністерстві освіти і науки України відбулося нагородження переможців VII Міжнародного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко.

Про це повідомили в МОН.

«У фокусі цьогорічного конкурсу – особисті історії, а також порівняльні студії часів Голодомору і повномасштабного військового вторгнення рф на територію незалежної України», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

 У 2022 році була обрана спеціальна тема «Я, моя родина, моя країна: пам’ять про Голодомор і погляд на сучасну війну росії проти України крізь призму особистого досвіду».

Усього роботи продемонстрували понад 600 конкурсантів.

Міністр наголосив, що цьогоріч у конкурсі взяла участь найбільша кількість учасників за всі роки його проведення.

Переможцями стали 123 особи, які у своїх роботах показали ґрунтовні знання у галузі голодоморних студій, неформальний підхід у пошуку відповідей на питання: 

  • Чому і як ми зберігаємо пам’ять про Голодомор?
  • Як знання і пам’ять про Голодомор роблять нас сильнішими у боротьбі із загарбниками і наближають нашу Перемогу. 

«321 день українці, кожен на своєму фронті, боронять рідну землю. Діям країни-агресора обов’язково буде надана правова оцінка в національних і міжнародних судах. А пам’ять про жертв цих жорстоких злочинів передаватимуть від покоління до покоління», – зазначив Сергій Шкарлет. 

Фото: МОН

Система Orphus Поделиться на fb