Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Начальник Полтавської ОВА підбив підсумки тижня

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін підбив підсумки тижня, що минає.

Недільний дайджест Дмитро Лунін опублікував у своєму Telegram-каналі.

“Реагуємо на виклики, які повномасштабна війна внесла в життя області. Плануємо оновити Стратегію регіонального розвитку Полтавщини. Проговорили ключові моменти. Перед областю стоять амбітні цілі. Щоб перемогти, маємо працювати плідно та злагоджено”, – зазначив Дмитро Лунін.

Підтримка переселенців залишається одним із ключових завдань. Створюємо умови для проживання, а також психологічної реабілітації ВПО на базі обласної психіатричної лікарні. В одному з корпусів розглядаємо можливість проведення капітального ремонту, благоустрою прилеглої території. Плануємо підготувати місця з урахуванням сучасних норм для проживання орієнтовно 60 людей.

 

Полтавщина – лідер у запровадженні державної ініціативи «Армія відновлення». Понад 1400 безробітних залучені до суспільно корисних робіт у регіоні. У проєкті беруть участь усі 60 громад. Із початку старту ініціативи в області на оплату праці цих людей уже спрямовано 8,7 млн грн.

 

Системно працюємо над розширенням мережі пунктів незламності. На Полтавщині вже відкриті 370 таких пунктів. 326 організовані органами влади та місцевого самоврядування, 44 – ДСНС. Загалом плануємо розгорнути 476 пунктів незламності в області.

 

42 об’єкти теплопостачання забезпечили альтернативними джерелами живлення або перепідключили, щоб вони не підпадали під погодинні відключення електроенергії та працювали безперебійно. Наразі на основних комунальних підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства й тепоенергетики є 78 генераторів різної потужності. Очікуємо ще поставки цієї техніки в область.

 

Цього тижня Полтавщина отримала кілька партій гуманітарної допомоги від міжнародних донорів. Від УВКБ ООН надійшло по 3 тис. подушок, комплектів постільної білизни та ковдр, а також 1,5 тис. рушників і 1 тис. термосів. 660 ліжок із матрацами доставлені від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Від Міжнародної організації з міграції надійшли 24 генератори по 9 кВт. Техніку, меблі й речі розподілять між місцями компактного проживання переселенців у громадах відповідно до заявок.

Система Orphus Поделиться на fb