Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На війні з російськими окупантами загинули двоє бійців ЗСУ з Полтавщини

Обороняючи Україну від російської навали, загинули двоє військових з Полтавської області – Олексій П’ятак та Сергій Гавура.

Олексій Юрійович П’ятак загинув 29 грудня в районі КПВВ Майорськ Донецькій області внаслідок ворожого гранатометного обстрілу, повідомили на фейсбук-сторінці Великобагачанської громади.

Він народився 20 січня 1986 року в селі Затін. У 2002 році закінчив 11 клас та продовжив навчатися в Хорольському агропромисловому коледжі. У 2006-2009 роках проходив військову службу за контрактом в Збройних Силах України, в 30 ОМБр. Останні 10 років проживав у Великій Багачці та працював у ПП “БІАГР”.

Військову службу проходив у складі 5 окремого штурмового полку в найгарячіших точках бойових дій. У нього залишилась дружина та 7-річний син Роман.

Про дату та час зустрічі військовослужбовця та похорон повідомлять додатково.

2 січня повідомили про загибель військовослужбовця – матроса, водія автомобільного відділення взводу матеріального забезпечення військової частини А 2777 Гавури Сергія Михайловича з Омельника, йдеться на фейсбук-сторінці Омельницької громади.

Сергій Гавура загинув під час вогневого зіткнення з рашистами у Маріуполі.

Попрощаються з українським захисником 3 січня. Поховають Сергія Михайловича у селі Демидівка.

В Омельницькій громаді оголосили День жалоби.

Нагадаємо, на Донеччині загинув 29-річний Роман Яременко з Полтавщини.

Фото: фейсбук

Система Orphus Поделиться на fb