Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині за рік задокументували 429 порушень іноземцями правил перебування на території України

Попри умови воєнного стану, у 2022 році міграційники спільно з правоохоронними органами вели активну боротьбу з нелегальною міграцією – проводили рейди та патрульні чергування в місцях можливого перебування, проживання чи працевлаштування іноземців як на території обласного центру, так і в районах. Також встановлювали місце перебування нелегальних мігрантів, які без поважних причин не виконали рішень про їх примусове повернення з України.

Про це повідомили в УДМС України в Полтавській області.

За результатами проведених заходів протягом 2022 року на території Полтавської області виявлено та задокументовано 429 порушень іноземними громадянами правил перебування на території України, за якими складені адміністративні протоколи.

За 2022 рік виявлено 187 нелегальних мігрантів, відносно яких прийнято 180 рішень про примусове повернення, у тому числі 16 – із застосуванням заборони подальшого в’їзду в Україну;

– прийнято 4 рішення про примусове видворення та 5 осіб видворено у примусовому порядку;

– поміщено нелегальних мігрантів до Пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства – 3 особи.

Загалом, за результатами вжитих заходів за січень-грудень 2022 року до виявлених правопорушників законодавства застосовано адміністративні стягнення у вигляді штрафів на суму 1,1 млн. гривень та перераховано до державного бюджету понад 965, 3 тис. гривень.

Система Orphus Поделиться на fb