Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині відкрили меморіальну дошку харківській волонтерці Ельвірі Щемур

27 січня на фасаді школи у Петрівцях відкрили меморіальну дошку Ельвірі Щемур – харківській волонтерці, яка все дитинство прожила на Миргородщині, а на початку війни загинула під час ракетного обстрілу Харкова.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Ельвіри та всіх загиблих на війні. Дошку відкрив тато Ельвіри, який захищає Україну.

“Сьогодні ми зібралися на цьому місці, щоб вшанувати пам’ять нашої землячки, випускниці цієї школи Ельвіри Щемур. Відмінниця, студентка юридичної академії, вона з першого дня війни стала на захист своєї країни і міста Харкова. І ця меморіальна дошка, яку сьогодні відкриємо, буде символом того, що ми пам’ятаємо і будемо завжди пам’ятати і шанувати наших Героїв,”- сказав секретар Миргородської міської ради Олександр Гуржій на відкритті меморіальної дошки.

Ельвіра Щемур народилася 25 листопада 2000 року на Закарпатті. Закінчила Петрівцівську школу в 2019 році з золотою медаллю. Отримавши високі бали за результатами ЗНО, вступила до Харківської юридичної академії на факультет “Прокуратура”. Відмінно навчалася, була активісткою та патріоткою, брала участь у всіх можливих акціях та демократичних подіях Харкова. Її залучали до роботи в правозахисних міських організаціях. У складний для країни час стала волонтером у штабі оборони Харківщини.

Фото: Миргородська міськрада

Система Orphus Поделиться на fb