Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині циркулюють віруси грипу А та В

Найвищий показник захворюваності на ГРВІ та грип зафіксували у Коломацькій, Новоселівській, Сергіївській, Мачухівській, Машівський громадах (дуже високий рівень інтенсивності).

Про це повідомили у Полтавському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

“В області станом на 15.01.2023 показник не перевищує базовий рівень (епідемічний поріг), спостерігається циркуляція вірусів грипу А (переважно) та В”, – йдеться у повідомленні.

За тиждень у Полтавській області на гострі респіраторні інфекції (включно з COVID-19) захворіли 3 544 людини, на 40% менше попереднього тижня. Серед них – 1415 дітей.

Госпіталізували 215 хворих, що складає 6% від кількості захворілих (питома вага звичайна для області).

“За тиждень в області визначена наявність вірусів грипу А (несубтипований) у 28 хворих та грипу В у 8, визначена також циркуляція збудників інших ГРВІ (аденовіруси, РС-вірус, ріновірус, метапневмовірус, коронавірус)”, – розповіли в обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Читайте також: COVID-19 на Полтавщині: за тиждень виявили 224 нових випадки

Щеплень проти грипу в області зроблено 7194 (0,51% населення області), за тиждень 1679.

Нагадаємо, за словами директора Департаменту охорони здоров’я Віктора Лисака, збільшилася кількість викликів бригад екстреної медичної допомоги: п’ята частина всіх викликів – від захворілих на ГРВІ та грип.

Фото: gettyimages

Система Orphus Поделиться на fb