Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині психологи поліції навчають молодь арттерапевтичних технік «самозцілення» в умовах воєнного стану

Фахівці психологічної служби поліції діляться корисними знаннями й методиками подолання тривожних станів та емоційної напруги під час війни.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.

Тренінгові заняття у новому році відомчі психологи Миргородського та Лубенського районних відділів поліції розпочали з арттерапевтичних технік самопідтримки для учнів Миргородського фахового коледжу ім. Миколи Гоголя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Лубенської загальноосвітньої школи № 7 ім. Героя України Віри Роїк.

Учасники опанували техніки зняття внутрішньої напруги та подолання негативних психоемоційних станів. Відтепер на «озброєні» школярів ефективні вправи, що допоможуть швидко впоратися зі стресом: «Зображення мого дихання», «Створення безпечного місця» та «Скарбничка антитривожних думок». 

Працівники відділу психологічного забезпечення обласного управління поліції на власному Telegram-каналі «Психологічна підтримка» радять всім, хто відчуває втому та моральне виснаження потурбуватися про себе. 

Серед порад таке:

  • Будьте добрими до себе! Це так, ніби бути собі другом, який любить, розуміє. Він доброзичливий, чесний і турботливий…
  • Дотримуйтесь незмінних цінностей (незалежно від реалій сьогодення) – те, заради чого ми живемо, те, що завжди є і буде для нас найголовнішим.
  • Гнучко організовуйте свій день – так, щоб знайти у щільному графіку час на власні потреби.
  • Поповнюйте власний психологічний ресурс за допомогою простих, але вельми необхідних для організму людини речей: сон, здорове харчування, прогулянки на свіжому повітрі, фізична активність, час з рідними та друзями, хобі та інші.
  • Не соромтеся просити про підтримку (особливо у важкі часи)! Потрібно навчитися говорити про власні потреби, ділитися і радістю, і болем…
  • Бережіть добрі стосунки, бо вони живлять нас. Мова про дружні та родинні взаємини, стосунки з колегами на роботі, у спільноті та у суспільстві в цілому.

 

Фото: поліція

Система Orphus Поделиться на fb