Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині попрощалися з двома військовими, які загинули на війні з окупантами

У Полтавській області попрощалися з Олександром Бодаквою та Богданом Надутіком, які загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

У Глобинській громаді прощалися з Бодаквою Олександром Леонідовичем, повідомили на фейсбук-сторінці Глобинської громади.

Олександр Бодаква народився 14 грудня 1978 року у Глобиному Полтавської області. У 1996 році закінчив Глобинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №5. Навчався у Кременчуцькому льотному коледжі цивільної авіації.

19 квітня 2022 року був призваний на військову службу під час мобілізації Індустріальним РТЦК та СП м. Дніпра добровольцем. 30 травня 2022 року Олександр призначений командиром зенітно-ракетного взводу військової частини А4052. 12 грудня 2022 року до Дня Сухопутних Військ України лейтенант Олександр Бодаква нагороджений грамотою командування 3 окремої танкової Залізної бригади.

17 січня 2023 року під час виконання службового обов’язку у населеному пункті Моначинівка Куп’янського району Харківської області загинув.

23 січня миргородці попрощалися із Надутіком Богданом Петровичем, повідомили у Миргородській міській раді.

Богдан Надутік народився 17 грудня 1974 року в місті Кодима Одеської області. Після закінчення 9-ти класів Кодимської школи обрав мирну професію механізатора сільського господарства в місцевому професійно-технічному училищі. Військова служба привела його в Миргород в Третій територіальний вузол урядового зв’язку. У 2022 році майстер-сержант держспецзв’язку Надутік завершив військову кар’єру.

22 листопада 2022 року став на захист України. 8 січня 2023 року в бою біля міста Соледар Донецької області головний сержант стрілецької роти військової частини А 7015 Богдан Надутік загинув.

Нагадаємо, на війні з російськими окупантами загинули двоє військових з Полтавщини – Олександр Дрига та Валентин Криворучко.

Фото: Глобинська громада, Миргородська міськрада

Перейти до вмісту