Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині планують затвердити новий графік погодинних відключень електроенергії на шість черг

На Полтавщині планують затвердити новий графік погодинних відключень електроенергії. У ньому буде вже 6 черг.

Про це повідомив директор Департаменту будівництва, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської ОВА Едуард Рева під час апаратної наради 30 січня.

“Завтра разом з обленерго ми починаємо роботу із затвердження нових графіків. Ми сьогодні ввечері повинні отримати матеріали на погодження з усіма Департаментами, які пов’язані з критичною інфраструктурою. З нашими колегами будемо узгоджувати новий графік погодинний на 6 черг. Також планується провести консультації з підприємцями для того, щоб створити спеціальний графік для підприємців, щоб вони могли працювати у нічний час”, – повідомив Едуард Рева.

За словами Едуарда Реви, уже провели аналіз тих мереж, які не відключають від електроенергії. Виявилось, що на лініях не відключають до 4,5 тисяч побутових споживачів.

“Ми провели аналіз тих мереж, які не відключаються. У нас є такі мережі, які не відключають у зв’язку з критичною інфраструктурою. Наприклад, хлібзавод, “Кулиничі”, силові структури. У нас на лініях не відключаються до 4,5 тисяч побутових споживачів і менше. Ми паралельно будемо домовлятись з підприємцями, з силовими структурами про можливість їхнього переведення на генератори”, – зазначив Едуард Рева.

Також він повідомив, що за тиждень підприємства критичної інфраструктури Полтавщини отримали ще п’ять генераторів.

“Два отримали рахунком міжнародних наших колег і три були придбані рахунком обласного бюджету. Іде у нас затримка тих генераторів, які “Полтаватеплоенерго” мала отримати у 20-х числах січня, у зв’язку з логістичними проблемами. Це якраз найбільші генератори. Планується, що вони повинні прибути 6-10 лютого”, – сказав Рева.

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін доручив “Полтаваобленерго” краще роз’яснювати мешканцям області про зміни у відключеннях.

“Минулого тижня отримав дуже багато скарг, що відключення електроенергії не відповідають графікам. Тому ставлю задачу “Полтаваобленерго” щодо посилення інформаційної та роз’яснювальної роботи. Зокрема, оперативно, доступно повідомляти споживачам про зміни в графіках відключень та пояснювати чому так відбувається”, – розповів Дмитро Лунін.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb