Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині планують модернізувати інтегровану систему відеоспостереження та відеоаналітики

У межах регіональної програми інформатизації “Цифрова Полтавщина” впровадили інтегровану систему відеоспостереження та відеоаналітики. Нині в області встановлені та функціонують 42 вузли – 119 відеокамер.

Про це під час апаратної наради 23 січня розповів заступник начальника відділу цифрової трансформації Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОВА Сергій Коломоєць, повідомили у Полтавській ОВА.

“Торік за допомогою системи було розкрито 3400 тяжких та особливо тяжких злочинів, що становить 43,3% від усіх злочинів. Система доводить свою ефективність”, – зазначив Сергій Коломоєць.

Він додав, що відповідно до проведеного аудиту необхідно додатково встановити 119 вузлів відеоспостереження, зокрема 300 оглядових відеокамер та 300 камер інформаційно-транспортних систем. Планують це зробити у межах співфінансування: 50% – органи місцевого самоврядування, 50% – Головне управління Нацполіції у Полтавській області.

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін зазначив, що замовником і користувачем цієї системи є ГУНП у Полтавській області.

“Ми плануємо виділити 20 мільйонів гривень з обласного бюджету, саме на збільшення кількості відеовузлів та ще необхідно додатково залучити кошти з громад”, – сказав Дмитро Лунін.

Заступник начальника Полтавської ОВА Ігор Панченко зауважив, що встановлення додаткових 119 вузлів інформаційно-транспортних систем забезпечить перекриття відеоспостереженням усіх основних доріг на території області. Всі громади, які братимуть участь у проєкті, зможуть отримати додатковий функціонал у розрізі своєї території.

Фото: Полтавська ОВА

Система Orphus Поделиться на fb