Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині паралельно з COVID-19 іде підйом захворюваності на грип та ГРВІ, – Віктор Лисак

На Полтавщині паралельно з поширенням коронавірусної інфекції спостерігається активне розповсюдження грипу. Зросла кількість викликів бригад екстреної допомоги за добу – майже 800 (раніше – 500-600).

Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОВА Віктор Лисак, аналізуючи стан запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання COVID-19 в Полтавській області.

“В Україні та області паралельно з COVID-19 іде підйом захворюваності на грип та ГРВІ. На Полтавщині циркулює переважно грип А, який є висококонтагіозним і протікає зі значним підйомом температури та низкою супутніх клінічних проявів. 50% серед усіх пацієнтів – діти”. – зазначив Віктор Лисак.

Він наголосив, що необхідно дотримуватися усіх профілактичних заходів, які пливають на темпи розповсюдження грипу. Ідеться про регулярне миття рук, дотримання особистої гігієни, дезінфекцію приміщень.

Також зазначив, що наразі серед громад зі швидкими темпами розповсюдження коронавірусної інфекції – Новосанжарська, Хорольська, Горішньоплавнівська, Великобагачанська, Полтавська і Кременчуцька.

Читайте також: У трьох громадах Полтавщини зафіксували найвищий показник захворюваності на ГРВІ та грип

Загалом за тиждень на Полтавщині виявили 229 нових випадків захворювання на COVID-19. Продовжують лікування 679 хворих. Робота щодо вакцинації населення в області продовжується.

Фото: Полтавська ОВА

Система Orphus Поделиться на fb