Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На підтримку українського війська у 2022 році полтавці спрямували понад 928 млн гривень

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження військового збору зросли на суму 127 млн грн, або на 15,8 відсотків.

Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Заступник начальника ГУ ДПС у Полтавській області Олег Волошинов зазначив, що позитивна динаміка надходжень військового збору є результатом відповідальності платників податків регіону, що нарощують розміри зарплат найманих працівників, з яких утримують та перераховують до бюджету військовий збір. 

“Сплата військового збору – це важлива підтримка ЗСУ та вклад громадян до перемоги”, – наголосив Олег Волошинов.

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області нагадають, що об’єктом оподаткування військовим збором є заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати або інші виплати і винагороди, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.

Ставка збору становить 1,5 відсотка від нарахованої суми доходу. Здебільшого його утримують та сплачують до бюджету роботодавці, які виплачують трудові доходи, та податкові агенти. У разі отримання інших доходів (у тому числі іноземних), з яких не сплачено збір, відповідальним за його перерахування є сам платник.

Система Orphus Поделиться на fb