Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міський голова Полтави не погоджується зі звинуваченням у розголошенні таємної інформації

Полтавський міський голова Олександр Мамай запевнив, що інформація, яку він оприлюднив раніше, була відкритою.

Про це Олександр Мамай заявив на брифінгу 3 січня.

29 грудня я отримав у своєму кабінеті, на мою думку, нічим необґрунтовану підозру. Вона мала лише 2,5 аркуша паперу. З неї я зрозумів лише те, що 15 грудня було певне моє висловлювання.

Вчора на 10:00 був викликаний до слідчого. Після того, я отримав подання на запобіжний захід і відсторонення мене від займаної посади. Звинувачують мене у тому, що начебто видав інформацію ЗМІ по ЗСУ. (Авт. – 29 грудня за матеріалами СБУ повідомили про підозру Олександру Мамаю щодо несанкціонованого поширення інформації про розміщення підрозділів ЗСУ, вчинене в умовах воєнного стану (ст. 114-2 Кримінального кодексу України)“, – зазначив Олександр Мамай.

На думку міського голови, він жодним чином не порушував закон.

“Що ж стосується висловлювань, то я не розумію у чому порушив закон. На мою думку, зараз чиниться тиск на суд з боку моїх опонентів. З Полтави я не збираюся нікуди тікати.

Чому саме я розповів про військову частину? Протягом трьох поспіль сесій депутати міської ради Полтави не збиралися. Мені хотілося їх підштовхнути до того, щоб ми почали приймати рішення, які стосувалися забезпечення ЗСУ”.

Крім того Олександр Мамай оприлюднив звернення до Президента України та Полтавської територіальної громади у своєму Telegram – каналі.

Нагадаємо, прокурори для Полтавського міського голови Олександра Мамая проситимуть обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та відсторонення від посади на два місяці.

Система Orphus Поделиться на fb