Ви тут:
Культура Суспільство 

“Максим Оса: золото Песиголовця” посів п‘яту позицію у рейтингу фільмів Netflix

Пригодницький екшен «Максим Оса: золото Песиголовця» посів п‘яту позицію у рейтингу Netflix «Топ 10 фільмів сьогодні (Україна)».

Про це повідомили в Держкіно.


Цифрова прем‘єра стрічки Мирослава Латика відбулась 5 січня. Уже з перших днів на платформі фільм вибився у лідери за кількістю переглядів.

Фільм «Максим Оса та золото Песиголовця» знятий за мотивами однойменного коміксу Ігора Баранька. Це історія відчайдушного козака — чи не перший український глядацький художній фільм, де переважає сучасна героїка, вдало поєднуються елементи детективу, трилеру, фентезі та дорослої казки.

Події стрічки відбуваються восени 1636 року, коли польський король відправляє на Січ золото, щоб уникнути повстання козаків. Головному герою доведеться розслідувати надскладну справу, розплутати відьмацьке павутиння й зустрітися віч-на-віч з містичним Песиголовцем. Усе для того, щоб знайти викрадене королівське золото та з’ясувати, що трапилось з його безслідно зниклими побратимами.

Фільм створено Кіностудією дитячих та юнацьких фільмів ім. О.О. Ханжонкова за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Система Orphus Поделиться на fb