Ви тут:
Суспільство Україна 

Командування окупаційних військ направляє мобілізованих на передові позиції без належного забезпечення та підготовки, – Маляр

На тимчасово окупованих територіях України продовжуються заходи з примусової мобілізації чоловіків до лав збройних сил рф.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

“Командування російських окупаційних військ, як правило, направляє мобілізованих на передові позиції практично без належного забезпечення та підготовки, що призводить до масових втрат серед них. При цьому, зазначена категорія призваних найбільш потерпає від зневажливого ставлення та насильницьких дій з боку військовослужбовців-росіян”, – зазначила Ганна Маляр.

Вона додала, що характерним явищем у підрозділах російських окупаційних військ є знущання та завдання тілесних ушкоджень мобілізованим, які обліковуються як побутові травми, у тому числі й випадки, які призвели до смертей внаслідок нестатутних відносин між військовослужбовцями.

Читайте також: Окупанти готуються до чергової хвилі мобілізації у Криму, – Генштаб ЗСУ

“Крім того, у зв’язку з активізацією бойових дій відмічається значне збільшення кількості поранених окупантів, більшість з яких помирає через ненадання їм своєчасної первинної медичної допомоги”, – розповіла заступниця міністра оборони.

Фото: armyinform

Система Orphus Поделиться на fb