Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Фахівці інституту серця обговорили у Полтаві перспективи трансплантації органів

24 січня до Полтавської обласної клінічної лікарні імені М. В. Скліфосовського завітала команда Державної установи «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України».

Завідувач відділення трансплантації нирок та гемодіалізу, кандидат медичних наук, провідний хірург-трансплантолог Інститут серця МОЗ України Михайло Загрійчук та завідувач відділення хірургічного лікування патології міокарда і трансплантації органів і тканин, кандидат медичних наук, лікар-хірург серцево-судинний, лікар-трансплантолог вищої категорії Гаврило Ковтун зустрілись з колективом КП “Полтавська обласна клінічна лікарня імені М.В. Скліфосовського ПОР”.

Колеги-лікарі обговорили напрямки співпраці у трансплантації, проаналізували потенціал і можливості полтавської лікарні для подальшого розвитку трансплантології і сучасних технологій на регіональному рівні.

У рамках програми “Здорова Україна” дитяча бригада лікарів Інститут серця МОЗ України – заслужений лікар України, завідувач дитячим кардіохірургічним відділенням, лікар-кардіохірург вищої категорії Василь Карпенко та завідувачка консультативно-діагностичного поліклінічного відділення № 2 для дітей, лікар-кардіоревматолог Олена Дудко у дитячій консультативній поліклініці Центр спеціалізованої педіатричної допомоги нашої лікарні спільно з лікарями кардіоревматологами провели консультативний прийом дітей з кардіоревматологічною патологією. За день фахівці проконсультували 60 дітей з міст та районів Полтавської області. Високоспеціалізовані лікарі надали рекомендації по подальшому спостереженню та лікуванню, деякі дітки скеровані на хірургічну корекцію.

Фахівці Інституту серця висловили вдячність за сприяння в організації виїзної консультації головному лікарю Григорію Оксаку та завідувачці дитячої консультативної поліклініці Центру спеціалізованої педіатричної допомоги Наталії Гурській, а також лікарям за зустріч. Зі свого боку адміністрація обласної клінічної лікарні дякує київським колегам за підтримку і співпрацю у питаннях надання високоспеціалізованої медичної допомоги пацієнтам навіть з найскладнішими випадками.

“Ми завжди раді допомогти тим, хто хоче розвивати трансплантологію в своєму регіоні, адже досвід нашого Інституту – один з найбільших в країні. Дякуємо колегам за плідну зустріч – очікуємо на результати”, – зазначили в Інституті серця МОЗ України.

Фото – Полтавська обласна клінічна лікарня імені М. В. Скліфосовського

Марія Бойко

Система Orphus Поделиться на fb