Ви тут:
Суспільство 

ДСНС активно навчає цивільних громадян мінній безпеці, – Сергій Крук

За словами Голови ДСНС той досвід, який сьогодні отримують представники Сил безпеки та оборони України у широкомасштабній війні – надзвичайний. Особливо це стосується піротехніків Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє “Урядовий портал”.

«Іноземні партнери цікавляться, яким чином ми розміновуємо територію. У нас є вся складова – від процесу навчання, підвищення кваліфікації наших працівників до різноманітних додатків для громадян, які функціонують в телефонах. Ми убезпечуємо людей, працюємо з ними у цих питаннях. У нас є ряд класів безпеки і аудиторій для навчання дітей у школах, і по всій території країни», – зазначив Сергій Крук.

Так, аби підвищити обізнаність громадян з питань мінної безпеки та зберегти людські життя від можливих трагічних випадків ДСНС співпрацює з міжнародними партнерами та реалізує декілька програм у цьому напрямку.

Зокрема, спільно з Фондом Східна Європа було впроваджено мобільний застосунок «Розмінування України», який дозволяє громадянам повідомляти про вибухонебезпечні та підозрілі предмети, а владі – оперативно реагувати на таку інформацію. Також створено онлайн-мапу розмінувань, на якій можна дізнатися інформацію про потенційно небезпечні території. Її можна знайти на сайті ДСНС або ж у мобільному застосунку «Розмінування України».

Система Orphus Поделиться на fb