Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Допомога від домашнього насильства: в Україні діє “гаряча лінія” 1547

В Україні за номером 15-47 цілодобово та безкоштовно діє “гаряча лінія” з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.

Про це повідомили у Мінсоцполітики.

Домашнє насильство під час війни – поширене явище, яке стає ще більш небезпечним, ніж у мирний час. Тож, якщо ви постраждали від домашнього насильства або стали свідком вчинення домашнього насильства – не мовчіть. Психологічне, фізичне, економічне та сексуальне – це форми, в яких може проявлятись домашнє насильство.

“Гаряча лінія” приймає звернення від усіх заявників та надає інформаційні, психологічні та юридичні консультації. Надаються роз’яснення, контактна інформація з питань безпеки та оборони, гуманітарної допомоги, соціальної допомоги тощо.

Надається психологічна підтримка заявникам, які телефонують з питань, пов’язаних з воєнними діями.

Для громадян України, які перебувають за кордоном, номер телефону +38 (044) 284-19-43 (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку).

Попри війну, всі відповідальні органи продовжують роботу, щоб попередити противоправні дії, а також захистити постраждалих.

Фото: Unsplash

Система Orphus Поделиться на fb