Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

До 27 січня мають розробити порядок розселення ВПО в модульному містечку у Полтаві, – ОВА

До 27 січня Полтавська міська рада разом із Юридичним департаментом ПОВА мають розробити порядок розселення ВПО в модульному містечку, в якому загалом проживатимуть 528 осіб.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

13 січня відбулася координаційна нарада щодо облаштування модульного містечка для внутрішньо переміщених осіб на території Полтавської громади. Заступник начальника Полтавської ОВА Олексій Бруслик розповів, що вже всі 240 модулів доставлені до Полтави. Триває процес облаштування місця для встановлення їх на території обласної клінічної психіатричної лікарні.

“На Полтавщині найбільше по Україні облаштовано місць для ВПО – 180 677. Це і місця компактного проживання, і житловий фонд у громадах. Але ми всі розуміємо, що це не місця для постійного проживання, тим паче 97% житлового фонду області вже заповнено. Тому прийняте рішення будувати модульне містечко на території Полтави, де найбільше проживає ВПО”, – розповів Олексій Бруслик. 

Координатор Фонду Міжнародної Солідарності (Республіка Польща) в Україні Томаш Гжип розповів про технічні можливості встановлення модулів. Їх монтуватиме польська сторона безкоштовно. Наразі на території лікарні проводять підготовчі роботи до встановлення модулів. Прокладають водопровідну та каналізаційну мережі, наступного тижня почнуть прокладати електрику.

Майданчик засипатимуть кількома шарами ґрунту та прокладатимуть фундамент під модульні будиночки.

Нагадаємо, конструкція кожного будиночка металева й облаштована з урахуванням базових потреб. Має утеплені вікна з ролетами, ламінат на підлозі, мінімально обладнану кухню, санвузол, душову й зону відпочинку.

Фото: Полтавська ОВА

Система Orphus Поделиться на fb