Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Corteva Agriscience підкреслила прагнення підтримувати розвиток українського агробізнесу під час зустрічі з Вікторією Нуланд

Керівництво компанії взяло участь у зустрічі з заступницею Державного секретаря США з політичних справ під час її візиту в Україну

У грудні 2022 року під час зустрічі заступниці Державного секретаря США з політичних справ Вікторії Нуланд з американським бізнесом, що працює на території України, керівництво міжнародної науково-дослідницької компанії Corteva Agriscience представило позицію аграрного сектора. Зустріч відбулася в Києві за сприяння Американської торговельної палати в Україні.

Під час зустрічі Олена Дуніна, фінансова керівниця Corteva Agriscience в Україні, країнах Кавказу та Середньої Азії, підкреслила принципову проукраїнську позицію компанії та безумовну підтримку України в війні, що була розв’язана росією. Так, сільськогосподарський лідер, який займається виробництвом та науковою діяльністю в галузі насіння та засобів захисту рослин, одним з перших великих компаній та небагатьох глобальних гравців на своєму ринку покинув рф та засудив агресію проти суверенітету України.

Олена Дуніна поділилася з Вікторією Нуланд досвідом роботи української команди Corteva Agriscience в умовах повномасштабної війни під постійним обстрілом російських ракет, зокрема заходами безпеки, яких компанія вживає для захисту своїх співробітників, а також ініціативами щодо безперебійного постачання українським сільгоспвиробникам посівного матеріалу та засобів захисту рослин для забезпечення врожаю 2022-2023 років та наступних сезонів.

Заступниця Державного секретаря США запевнила представників компаній в цілковитій підтримці України та сприянню поглибленню стосунків економік країн і висловила своє захоплення стійкістю українського народу та бізнесу в Україні.

«Невиправдана жорстока агресія росії проти України означала, що у нас не було іншого вибору, як припинити виробництво та комерційну діяльність у країні-агресорі. Ми ставимо цінність людського життя понад усе і війна цілковито неприпустима з точки зору наших переконань та принципів. Деякі з наших конкурентів продовжують вести бізнес, отримуючи прибуток і підтримуючи російський режим. Ті, хто продовжує працювати в росії, стверджують, що роблять це в інтересах продовольчої безпеки, але насправді їхні податки та продукти використовуються для підтримки російської агресії. Натомість Corteva залишається тільки з Україною та робить все залежне, щоб підтримати населення та фермерів в Україні», заявила фінансова керівниця Corteva Agriscience в Україні, країнах Кавказу та Середньої Азії Олена Дуніна. Фінансові наслідки для компанії, повязані з виходом з росії, склали 45 мільйонів доларів США лише у другому кварталі 2022 року.

З початку повномасштабної війни Corteva вжила всіх можливих заходів для підтримки та захисту своїх українських колег та їхніх сімей, клієнтів і громад, та підтримала гуманітарні та донорські ініціативи на загальну суму в понад 60 мільйонів гривень станом на початок грудня 2022 року.

Про Corteva Agriscience

Corteva Agriscience це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі – включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті http://www.corteva.com.ua

Система Orphus Поделиться на fb