Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Через низьку температуру зріс дефіцит потужності електроенергії: в Укренерго закликають українців до розумного споживання, – Укренерго

Через суттєве зниження температури на сході і в центрі країни Станом на 10:00 11 січня споживання електроенергії в Україні підвищилось. Внаслідок цього зріс дефіцит потужності.

Про це повідомили в Укренерго.

“Для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей доведені ліміти споживання, які діють упродовж всієї доби – з 00:00 до 24:00. Вже з 7:00 у Дніпропетровській та Харківській областях ліміти були критично перевищені, внаслідок чого для збереження стабільної роботи енергосистеми були застосовані аварійні відключення”, – йдеться у повідомленні.

В окремих областях внаслідок поривчастого вітру є пошкодження у мережах операторів системи розподілу, ведуться ремонтні роботи.

У прифронтових регіонах на сході та півдні ситуація з електропостачанням залишається складною через значні пошкодження електромереж внаслідок високої активності бойових дій.

Наразі енергосистема не в змозі покрити споживання у повному обсязі через пошкодження та тимчасову окупацію ворогом низки електростанцій, які виробляють електроенергію, серед яких і Запорізька АЕС, потужності якої дозволили б у повній мірі покрити потребу в електроенергії.

«Укренерго», виробники електроенергії та оператори систем розподілу постійно працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, уражених ракетними та безпілотними атаками ворога.

У компанії закликають українців розумно споживати електроенергію та користуватись енергоємними приладами почергово.

Це дозволяє знизити навантаження на енергосистему та зменшити необхідність застосування обмежень.

Система Orphus Поделиться на fb