Ви тут:
Суспільство 

“Армія відновлення” виконала роботи на понад 30 млн грн, – Тетяна Бережна

Держава виплатила понад 30 млн грн безробітним за виконання суспільно корисних робіт в рамках проекту “Армія відновлення”.

Про це повідомила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна, інформує “Урядовий портал”.

“На сьогодні до “Армії відновлення” залучено вже понад 5 тисяч безробітних у 10 областях. Держава виплатила їм за виконання суспільно корисних робіт понад 30 млн грн, в тому числі з початку 2023 року – 6,3 млн грн. Цього року Уряд збільшив фінансування на виконання таких робіт до 104 млн грн. І сподіваємось, що інші регіони, в яких ще не здійснюються суспільно корисні роботи, найближчим часом долучаться до цього проекту, а в областях, де вони вже розпочаті, активніше залучатимуть до них безробітних”, – розповіла Тетяна Бережна.

За її словами, до виконання таких робіт найбільше безробітних нині залучено в Полтавській області – майже 1500 осіб, Сумській – понад 1000 осіб, Київській – понад 900 осіб, Донецькій – 710 осіб.

Види суспільно корисних робіт залежать від потреб конкретного регіону. Зокрема, безробітних залучають до розбору завалів і відновлення житлових будинків, пошкоджених в результаті бойових дій, облаштування підвальних приміщень під укриття, фасування гуманітарної допомоги, приготування їжі військовим, плетіння маскувальних сіток. За виконання таких робіт вони отримують щонайменше 6700 грн, що є більшим, ніж середній розмір виплати допомоги з безробіття.

Перейти до вмісту