Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

«Жовтневий спиртовий завод» на Полтавщині продали за 85 млн грн 

Фонд держмайна 7 грудня провів онлайн-аукціон з приватизації. Одразу 3 спиртзаводи знайшли нових власників. Найдорожче продали «Жовтневий спиртовий завод». Він знаходиться у місті Карлівка на Полтавщині.

Про це повідомили у Фонді держмайна України.

“155 мільйонів гривень — результати приватизаційних аукціонів спиртової галузі за сьогодні. Прозорі правила приватизації дозволили збільшити вартість лотів у 3,5 раза і одразу 3 спиртзаводи знайшли нових власників.”, – написали у Фонді.

13 інвесторів змагалися за лоти, а найвищі пропозиції становили:

  • Гайсинський спиртзавод — 40 млн грн;
  • Жовтневий спиртзавод — 85 млн грн;
  • Барський спирткомбінат — 30 млн грн.

«Жовтневий спиртовий завод» розташовується в Полтавській області, місто Карлівка, вул. Полтавська, 3.

Стартова ціна лота – 31 238 703 грн.

Єдиний майновий комплекс державного підприємства «Жовтневий спиртовий завод» був побудований в 1870 році та має багаторічну історію виробництва спиртової продукції. Після створення, у червні 1996 року, Державного концерну спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт», завод було передано до Полтавського обласного державного об’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості концерну «Укрспирт».

У 2019 році проведено ремонт на підприємстві – повністю замінено бражну колону, відремонтовано ректифікаційну колону, теплообмінну апаратуру, встановлено обладнання для зневоднення спиртовмісної суміші, та автоматизовано апаратне відділення.

31 березня 2020 року отримано ліцензію на виробництво спирту етилового денатурованого, а 2 квітня 2020 року, після 11 років простою, отримано першу продукцію.

Нові власники ЄМК отримають ліцензії та дозволи, які підприємство мало і до процедури приватизації.

Фото: privatization.gov.ua

Система Orphus Поделиться на fb