Ви тут:
Суспільство Україна 

Верховна Рада звернулася до парламентів та урядів із закликом порушити питання про нелегітимність перебування росії в ООН

Верховна Рада України звернулася до парламентів та урядів іноземних держав із закликом визнати необхідність реформи ООН та порушити питання про нелегітимність перебування росії у цій організації (реєстр. № 8229). Також — визнати терористичний характер російської держави за чинного політичного режиму.

Про це повідомили у Telegram-каналі Верховної Ради України.

Як заявив один з авторів цієї Постанови, народний депутат України, Голова Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха, ця Постанова вперше в історії на рівні Парламенту в офіційному документі зафіксувала факт незаконного перебування росії в Організації Об’єднаних Націй.

Для України зараз критично важливо припинити перебування рф в ООН, розблокувавши Організацію для подальшої роботи щодо репарацій та гарантування безпеки.

Дмитро Наталуха зауважив, що з моменту розвалу СРСР рф формально не має права бути членом ООН, ба більше, членом Ради безпеки ООН, оскільки за неї як за новостворену державу мала проголосувати Генеральна асамблея.

Система Orphus Поделиться на fb