Ви тут:
Суспільство Україна 

В усіх областях України запроваджено режим аварійних відключень, – “Укренерго”

5 грудня відбулась восьма масована ракетна атака країни-терориста на енергетичні об’єкти. В усіх областях України запроваджено режим аварійних відключень.

Про це повідомили у НЕК “Укренерго”.

“Наразі ситуація складна, але контрольована. Енергосистема України зберегла свою цілісність, і продовжує працювати синхронно з мережею континентальної Європи. Ремонтні бригади НЕК «Укренерго» разом з колегами з обленерго та компаніями-виробниками електроенергії розпочали аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах Одеської та інших областей”, – йдеться у повідомленні.

Диспетчери та інженери “Укренерго” працюють над заживленням постраждалих регіонів за резервними схемами. Там, де це можливо, вже здійснюється підключення споживачів.

Читайте також: Повітряні Сили ЗСУ збили більше 60 ракет окупантів

Також зазначили, що через наслідки обстрілів частина електростанцій не зможе певний час працювати на повну потужність. У поєднанні з посиленням морозів в найближчу добу це зумовить збільшення дефіциту електроенергії в системі.

“Для збереження балансу між виробництвом та споживанням електроенергії в усіх областях України буде запроваджено режим аварійних відключень. Першочергово електроенергія буде подаватись на об’єкти критичної інфраструктури: лікарні, водоканали, котельні”, – додали в “Укренерго”.

Система Orphus Поделиться на fb