Ви тут:
Суспільство Україна 

“Укренерго” залучило кошти від ЄБРР та Нідерландів для відновлення мереж

“Укренерго” залучило 300 млн євро кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), а також 72 млн євро грантових коштів від Нідерландів для відновлення мереж та підвищення фінансової стабільності компанії.

Про це повідомили у НЕК “Укренерго”.

150 млн євро кредитних коштів ЄБРР та 72 млн євро гранту будуть спрямовані на закупівлю обладнання, яке терміново необхідне для підстанцій, що зазнали масованих ракетних ударів росіян. Решта 150 млн євро кредиту ЄБРР буде використана для поповнення оборотних коштів “Укренерго”, зокрема для виконання фінансових зобов’язань компанії на ринку електроенергії в умовах неплатежів, що виникли на ринку через війну.

“Ми вдячні нашим міжнародним партнерам за суттєву фінансову допомогу. Це прискорить придбання критично необхідного обладнання та відновлення мереж, пошкоджених російськими ракетами. Це ваш внесок у надійність роботи енергосистеми, фінансову стабільність компанії та ключове – у повернення світла кожному українцю”, – прокоментував директор з інвестицій НЕК “Укренерго” Олег Павленко.

Це дозволить зменшити необхідні витрати компанії на придбання обладнання для відновлення енергомережі, що зазнала значних пошкоджень внаслідок вже семи масованих ракетних атак ворога.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb