Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна вдарила по авіабазам рф дронами, які неможливо глушити, – FT

Британська газета пише, російські авіабази 5 грудня атакували не радянські Ту-141 “Стриж” чи дрони Укроборонпрому, це інші розробки, їх неможливо глушити.

Про це інформує Financial Times.

“Безпілотники, які атакували російські аеродроми, не є ні моделями Укроборонпрому, ні модифікованими радянськими, а скоріше спільною ініціативою уряду та приватного сектору, яка здатна “частіше” випускати нові розробки”, – пише видання з посиланням на радника уряду України з питань оборони.

Джерело наголосило, що БПЛА використовували інерційні системи навігації для наведення на цілі, які не потребують супутникового з’єднання, тому їх неможливо заглушити, проте вони менш точні, ніж GPS: “Це ускладнить їхнє перехоплення та пояснює, як їм вдалося пройти через російську ППО”.

Повідомляється, що один з українських інженерів-розробників дронів для військових розповів, що дрони, які ймовірно використовувалися в останніх атаках, “могли рухатися зі швидкістю, близькою до швидкості звуку, а заміна оригінальної камери Ту-141 дозволила б помістити в корпус дрона понад 50 кг вибухівки, можливо, навіть 100 кг”.

Система Orphus Поделиться на fb