Україна повторила найгірший результат в історії жіночої біатлонної естафети

Жіноча збірна України виступила в першій естафеті нового сезону Кубка світу 2022/23.

Про це повідомляє «Суспільне.спорт».

У межах першого етапу в фінському Контіолагті жіночі команди стартували після чоловічої естафети, в якій Україна посіла дев’яте місце.

Напередодні естафети жіноча збірна втратила одразу двох біатлоністок: у індивідуальній гонці не стартували одні з топспортсменок команди – Юлія Джима та Ірина Петренко. У Джими виявився позитивний тест на коронавірус, а Петренко мала проблеми з горлом. Також за станом здоров’я перший етап пропускає Анастасія Меркушина.

Закривала естафету Ірина Петренко, яка отримала її на 15-му місці. Окрім Румунії, з гонки зняли як колових і Болгарію. Ірина, для якої ця гонка стала дебютною в сезоні, розпочала її з нулем хиб на лежці.
Петренко фінішувала на 15-ій, останній, позиції, поступившись переможницям, шведкам, майже вісім хвилин. Таким чином українки повторили свій найгірший результат у жіночій естафеті в історії. Нижче 15-го місця команда ще не опускалася.