Ви тут:
Суспільство Україна 

У Рівному міський голова просить справедливого розподілу електроенергії

Дотримання справедливості при постачанні електроенергії споживачам, а також заживлення об’єктів критичної інфраструктури цілодобово перебуває в зоні уваги міської влади, разом з тим необхідність неухильного забезпечення базових потреб населення повинно контролюватися на найвищому державному рівні.

Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.

За його словами, звернувся до керівництва НЕК Укренерго, СБУ в Рівненській області, по здійсненню позапланових перевірок на об’єктах енергетики щодо справедливого розподілу електроенергії між споживачами Рівного та заживлення об’єктів критичної інфраструктури.

“Вимагаю від Рівнеобленерго та Рівнетеплоенерго – негайно синхронізувати схему відключення електроенергії в будинках з тепловими пунктами та котельнями і не порушувати нормативів відключення. Вимагаю належної комунікації операторів розподілу електроенергії зі споживачами, зокрема донести інформацію про відключення, їх обсяги та актуальність складених графіків. Неприпустимо тримати людей в невіданні, в той час, як я особисто приймаю дзвінки від десятків мешканців міста щодня зі скаргами.”, – написав Олександр Третяк.

Також він закликає максимально дотримуватись оприлюднених графіків відключень для населення та інформувати про аварійні відключення.

Фото: ілюстративне

 

Перейти до вмісту