Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У полтавському музеї триває проєкт “Садиба Панаса Мирного – волонтерам”

Полтавський літературно-меморіальний музей Панаса Мирного ініціював і втілив цього тижня проєкт “Садиба Панаса Мирного – волонтерам”.

“Праця волонтерів неоціненна. Цей проєкт має на меті подякувати людям, яких маємо честь називати своїми друзями. Протягом семи днів – з 2 по 9 грудня, запрошуємо волонтерів на теплі зустрічі на Кобищанах, до музею-садиби корифея української літератури Панаса Мирного”, – розповіла директорка музею Світлана Завалій.

Для добровольців – людей з великим серцем, які займаються доброчиністю, музейні працівники підготували цікаві історії-подорожі експозиціями виставкових залів. На теплій зустрічі з волонтерами презентують гостям дві виставки: полтавського декоративного розпису Лідії Орел “Тут квіти зацвітуть і загоять рани” та дивовижної кераміки учнів Опішнянського державного художнього ліцею імені Василя Кричевського “Наша молитва за Україну”.

На знак подяки волонтерам, які співпрацюють з Полтавським літературно-меморіальним музеєм Панаса Мирного гостям дарують туристичні інформаційно-іміджеві набори “Полтава – місто, у якому хочеться жити”.

Марія Бойко

Фото: Полтавський літературно-меморіальний музей Панаса Мирного

Система Orphus Поделиться на fb