Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві попрощалися з військовим Сергієм Міщенком, який загинув на Луганщині

7 грудня у Свято-Успенському соборі прощалися з головним сержантом – командиром 120 вiддiлення 3 взводу протитанкових ракетних комплексів батареї батареї протитанкових ракетних комплексів військової частини А0249 Сергієм Олексійовичем Міщенком.

Панахиду розпочали близько 10:00. На прощання зібралися рідні та знайомі полеглого воїна.

Сергій Міщенко народився 21 травня 1974 року у м.Зіньків. Закінчив Проценківську середню школу, з 1991 по 1993 роки проходив службу у Національній гвардії України у Кривому Розі. Після служби в лавах армії деякий час працював у Опішнянському підрозділі міліції. Здобув вищу юридичну освіту. Згодом започаткував власну справу – займався підприємницькою діяльністю у ремонтно-будівельній сфері разом із братом Євгеном.

На його рахунку 35 одиниць знищеної техніки противника. 7 з них, зокрема й 4 ворожі танки, воїн ліквідував впродовж одного бою.

Головний сержант воював з перших днів повномасштабної війни. Брав участь у запеклих боях під Барвінково, Вірнопіллям, Бражківкою, відбивав ворожі напади на Харківщині.

Військовий нагороджений орденами «За мужність» III та II ступенів. Також отримав відзнаку президента «Хрест бойових заслуг».

Сергій Міщенко загинув 1 грудня у населеному пункті Ковалівка Сватівського району Луганської області.

Без батька залишилося 6 дітей – 4 доньок і 2 сина.

Поховають бійця у Зінькові.

 

Система Orphus Поделиться на fb