Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Студент та доцент ПДМУ взяли участь у міжнародному проєкті у Польщі

З 28 листопада по 5 грудня представники Полтавського державного медичного університету: доцент закладу вищої освіти кафедри патологічної анатомії з секційним курсом Наталія Винник та здобувач вищої освіти ПДМУ 5 курсу стоматологічного факультету Владислав Євтушок взяли участь у міжнародному проєкті програми Erasmus+ Молодь під назвою «Світ місцевих громад. Майстри серйозної гри». 

Про це повідомили в ПДМУ.

Проєкт проходив в Центрі Екологічної освіти в м. Оженна (Польща) за сприяння Фундації Розвитку місцевих громад «Ініціатива» (Польща) та у тісному партнерстві з Полтавською філією Суспільної служби України і АсоціаціЇ Tavo Europa (Литва).

“Завдяки використанню симуляційних ігор, учасники проєкту переконалися, що громадянська освіта може бути захоплюючою і варто долучатися до неї. Крім того, вони зустрілися з очільниками та представниками місцевих громад, зокрема, старостою Ясельського повіту Адамом Павлюшем, громадськими організаціями й журналістами. Це був час і місце для обміну інформацією та поглядами щодо прав людини й громадянина та функціонування особистості в місцевій громаді.”, – написали в ПДМУ.

Темами проєкту були екологія, здоровий спосіб життя, реабілітація людей з особливими потребами. Учасники мандрували шляхами Магурського Національного заповідника, відвідали музей природи, ознайомилися з досвідом природоохоронної роботи.

Фото: ПДМУ

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту