Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

СБУ викрила «віцемера» окупантів на Донеччині

СБУ викрила «віцемера» окупантів на Донеччині, яка відповідала за депортацію до рф мешканців Маріуполя і Волновахи.

Про це повідомила СБУ.

У результаті слідчо-оперативних дій задокументовано незаконну діяльність «заместителя главы администрации города Торез» (сучасна українська назва – Чистякове).

Перебуваючи на «посаді», вона поширювала кремлівський режим у захопленому українському місті і допомагала ворогу у незаконному «приєднанні» регіону до складу рф.

Крім того, зрадниця виконувала завдання москви щодо депортації мешканців окупованих районів Донеччини до країни-агресора.

Для цього вона організувала в місті транзитний «перевалочний пункт», який використовували для примусового вивезення українців до віддалених регіонів росії, зокрема Східного Сибіру і Далекого Сходу.

За даними слідства, поплічницею ворога є мешканка Єнакієвого, яка у 2016 році приєдналась до терористичної організації «днр».

Згодом її призначили «керуючою справами» місцевої окупаційної адміністрації, а потім «перевели» до окупаційної адміністрації Тореза.

“На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігурантці про підозру за: ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану);
ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) Кримінального кодексу України. Щоб уникнути правосуддя зловмисниця переховується на тимчасово захопленій території Донеччини.”, – написали в СБУ.

Додають, що співробітники Служби безпеки знають про місцеперебування зрадниці і проводять комплексні заходи для її притягнення до відповідальності за злочини проти України.

Фото: СБУ

 

Система Orphus Поделиться на fb