Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині працюватиме мобільна медична клініка

Сучасна та укомплектована якісною апаратурою.

Про це повідомляє начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«Відтепер саме на цій автівці фахівці обласної лікарні виїжджатимуть для проведення обстежень жителів громад. Отримали авто від Фонду народонаселення ООН.

Автомобіль класу А, обладнаний необхідною апаратурою: портативним УЗД, ЕКГ із можливістю дистанційно передавати інформацію, кольпоскопом, є обладнання для визначення рівня цукру в крові, обстеження на ВІЛ та гепатит В і С. Що дуже важливо, машина забезпечена киснем і генератором, може працювати в умовах відключення світла. За потреби її можна адаптувати під різні види вузькоспеціалізованої допомоги: огляд кардіолога, хірурга, стоматолога й інших спеціалістів.

Із листопада в області діє проєкт «Мобільні бригади репродуктивного здоров’я». Щодня у громади виїжджає бригада фахівців обллікарні: кардіолог, акушер-гінеколог, лікар УЗД та медсестра. За півтора місяця вже обстежили близько 600 людей. Завдяки своєчасній діагностиці медикам вдалося попередити кілька випадків розвитку інфаркту міокарда й раку шийки матки. Послуги безкоштовні, їх можуть отримати місцеві жителі та переселенці», – йдеться у повідомленні.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту