Ви тут:
Суспільство Україна 

Мінцифри пропонує долучитись до “тижня цифрової освіти”

Тиждень цифрової освіти передбачає інтерактивні завдання, конкурси та освітні можливості. Він триватиме з 5 до 11 грудня з ініціативи національного проєкту Дія.Цифрова освіта.

Про це повідомили в Мінцифри.

Мета тижня цифрової освіти— допомогти українцям посилити цифрові навички, щоб потужніше проявляти себе в професії, швидше навчатися, легше спілкуватися з рідними на відстані, а також бути в безпеці онлайн.

“Під час війни цифрові навички є однією з конкурентних переваг для пошуку віддаленої роботи, апскілінгу та рескілінгу (покращення кваліфікації та перенавчання). Набувши цифрових навичок, кожен українець зможе отримувати державні послуги онлайн, якісно підвищить рівень життя, впевнено користуватиметься соціальними мережами та Інтернетом.”, – пишуть у міністерстві.

Щоб долучитись до активностей Тижня цифрової освіти, потрібно підписатись на соцмережі проєкту, де будуть опубліковані всі інтерактивні завдання, конкурси та освітні можливості:

Facebook 

Instagram 

Telegram 

Створюючи власний контент Тижня цифрової освіти, можна опиратися на тематичні дні:

Понеділок. Тренди освіти

Вівторок. Віддалена робота

Середа. Медіаграмотність та кібергігієна

Четвер. Створення діджитал-контенту

П’ятниця. Цифрова фінансова грамотність

Субота. Психологічна допомога

Неділя. Сімейна цифровізація

Офіційний хештег Тижня цифрової освіти: #DiiaDigitalEduWeek

“Закликаємо лідерів думок, соціально відповідальні компанії та державні інституції долучатися до ініціативи: проходити тести з цифрової грамотності Цифрограм, освітні серіали платформи Дія.Цифрова освіта та публікувати сертифікати в соцмережах.”, – додали в Мінцифри.

Система Orphus Поделиться на fb