Ви тут:
Суспільство Україна 

Міненерго та Секретаріат Енергетичного Співтовариства координуватимуть зусилля на підтримку енергосектору України

Заступник Міністра енергетики з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков та директор Секретаріату Енергетичного Співтовариства Артур Лорковскі підписали Меморандум про порозуміння між Міністерством енергетики України і Секретаріатом Енергетичного Співтовариства щодо координації діяльності у сфері енергетичної підтримки України.

Про це повідомляє «Урядовий портал».

Меморандум забезпечує основу для посилення координації зусиль, спільної та індивідуальної діяльності Міненерго та Секретаріату щодо підтримки України у відбудові пошкодженої енергетичної інфраструктури та забезпечення стабільного функціонування енергосистеми.

«З самого початку війни Міненерго тісно співпрацює з Секретаріатом Енергетичного співтовариства. Ми високо цінуємо допомогу Секретаріату і діяльність Оперативної групи підтримки України, яка вже скоординувала доставку значних обсягів енергообладнання та матеріалів з 20 країн Європи. Посилення координації та синхронізації наших зусиль допоможе пришвидшити постачання техніки та матеріалів, яка зараз вкрай необхідна для відновлення української енергосистеми», – наголосив Ярослав Демченков.

Сторони Меморандуму вживатимуть заходів, щоб гарантувати максимально ефективний, прозорий та цілісний процес розподілу ресурсів, які надаються Україні, між кінцевими споживачами.

Обмін інформацією та досвідом між Міненерго та Секретаріатом Енергетичного співтовариства відбуватиметься на безперервній основі, через регулярні онлайн-зустрічі, для інформування про події та плани щодо індивідуальної діяльності сторін.

Перейти до вмісту