Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Майже третина котелень підпадають під графіки планових відключень електроенергії, – “Полтаватеплоенерго”

Планові та аварійні відключення електропостачання, запроваджені “Укренерго”, проводяться з метою збалансування енергосистеми. Це також впливає на роботу котелень підприємства “Полтаватеплоенерго”. Відтак, на балансі підприємства 92 котельні, 25 – підпадають під графіки планових відключень “Полтаваобленерго”.

Про це повідомили у пресслужбі ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго”.

Такі тривалі чи короткочасні відключення створюють передумови для виникнення аварійних ситуацій як безпосередньо на котельнях підприємства, так і в мережах теплопостачання. А це, у свою чергу, не лише створює незручності нашим споживачам, а й позбавляє можливості теплоенергетикам в складних погодних умовах і при низьких температурах повітря забезпечувати безперебійне теплопостачання до житлового фонду міста.

“Адже у випадку відключення електропостачання, або суттєвого перепаду напруги, потрібно провести перезапуск усіх систем котелень. Звісно, це об’єктивні складнощі у цей непростий період, тому теплоенергетики працюють у посиленому режимі і забезпечують увесь комплекс заходів, щоб запобігти критичному зниженню температури теплоносія і втримати тепломережу у робочому стані та запобігти розмерзанню системи”, – наголосили у “Полтаватеплоенерго”.

Читайте також: Начальник Полтавської ОВА пояснив, чому не діють графіки відключень світла +4/-2

Наразі створено робочу групу спільно з фахівцями “Полтаватеплоенерго” та “Полтаваобленерго” щодо вивчення можливостей переключити зазначені 25 котелень підприємства, на підстанції “Полтаваобленерго”, які не підпадають під графік відключень.

“Вже сьогодні три котельні підприємства вдалось переключити. Крім того, керівництво “Полтавтеплоенерго” звернулось до Полтавської обласної військової адміністрації, з проханням посприяти у забезпеченні підприємства резервними генераторами. Ми всі маємо відповідально поставитись до ситуації, яка склалась внаслідок російських ракетних ударів. Попереду важкий зимовий період. Ми разом маємо вистояти та забезпечити надійний тил нашим ЗСУ”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb