Ви тут:
Суспільство Україна 

ЗСУ контролюють територію поблизу тимчасово окупованого Криму, – Генштаб 

Збройні Сили України контролюють територію поблизу тимчасово окупованого півострова Крим.

Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов під час брифінгу в Military Media Center 17 листопада.

“Наші військовослужбовці дійсно вийшли на узбережжя річки Дніпро, що нам дозволяє контролювати територію, наближену до тимчасово окупованого півострова Крим. Воїни-артилеристи і взагалі військовослужбовці Збройних Сил України роблять все можливе, щоб уражати противника на максимальній дальності досягнення нашої зброї”, — зазначив він.

За словами Громова, ворог, після відступу з правобережної частини Херсонської області, відновлює свої війська і перекидає боєздатні підрозділи на інші напрямки. Для росії вкрай важливо встановити контроль над Донеччиною.

“Ми не виключаємо, що противник може наростити свої зусилля і на Запорізькому та Луганському напрямках. Якщо далі брати його амбіційні плани, він може спробувати проводити наступальні дії з території Білорусі через Чернігівську та Сумську області. Але це все — в його планах, і вже було в нашій історії. Ми гідно давали відсіч. На даний момент противник дійсно перекидає свої війська на деякі напрямки, але і ми вживаємо відповідних заходів”, — наголосив Громов.

Фото: Генштаб ЗСУ

Система Orphus Поделиться на fb