Ви тут:
Спорт Суспільство 

Жан Беленюк боротиметься за посаду президента НОК України

Наприкінці 2022 року заплановані вибори президента Національного Олімпійського Комітету України – громадської організації, основним завданням якої є забезпечення розвитку олімпійського руху в Україні.

Чинним президентом НОК України є Сергій Бубка, який очолює організацію останні 17 років.

Про це повідомляє «Суспільне.спорт».

Востаннє Бубку переобирали на посаду в 2018 році, терміном на 4 роки. Згідно з інформацією порталу Sport.ua, Сергій Бубка не планує переобиратися на посаду та висувати свою кандидатуру на пост президента НОК України.

Суспільне Спорт звернулося за коментарем до НОК України щодо осіб, які подалися на посаду президента НОК. Та попри те, що термін подачі заявок завершився 31 жовтня, НОК України відповів, що опублікує повний список претендентів у середу, 2 листопада. За інформацією ЗМІ, претендуватимуть на звання президента чинний міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, а також народний депутат України Жан Беленюк.

“31 жовтня я подав свою заявку. Її прийняли, мені про це відзвітували. Подача заявок мала відбутися до 31 жовтня, отже в НОКу повинні знати, хто вже подався. Але це поки не оголошено. Одна з причин, чому до мене звернулися спортсмени, це те, що НОК став абсолютно непрозорою організацією. І все відбувається підкилимно. Я не знаю, що їм приховувати. З приводу конкурентів, я можу лише ретранслювати чутки, які чув. Конкретної інформації від НОК ми не маємо. Поговорюють, що одним з конкурентів буде діючий міністр спорту, пан Вадим Гутцайт. Це все, що я знаю”.

Система Orphus Поделиться на fb