Збірна України з баскетболу розгромила Нідерланди у відборі на ЧС-2023

“Синьо-жовті” записали на свій рахунок другу перемогу в другому кваліфікаційному раунді.

Про це повідомляє «Суспільне.спорт».

Збірна України продовжила виступи у кваліфікації до чемпіонату світу-2023 з баскетболу. У матчі другого відбіркового раунду “синьо-жовті” здолали команду Нідерландів.

Команда Айнарса Багатскіса вийшла до заключного раунду кваліфікації, посівши третє з чотирьох місць свого квартету першого етапу відбору. Вже в серпні українці зазнали двох поразок – від Італії (89:97) та Ісландії (88:91) – та підходили до чотирьох останніх відбіркових ігор на п’ятому місці в групі з шести команд.
У листопаді “синьо-жовтим” належало провести дві зустрічі – з Нідерландами та Ісландію. Напередодні ігор стало відомо, що команді не допоможуть центровий Артем Пустовий, форвард Богдан Близнюк та двоє легіонерів у НБА – Олексій Лень та Святослав Михайлюк.

Попри відсутність ключових виконавців, збірна України впевнено впоралася зі своїм першим суперником цього місяця, розгромивши аутсайдера групи Нідерланди. Другу чверть команди розпочинали за переваги українців у +10, що вже до великої перерви зросла до 24 очок.

У третій 10-хвилинці розрив між командами сягнув 30 очок. Його до фінальної сирени господарям майданчику вдалося скоротити до 19 пунктів.
Найрезультативнішим гравцем зустрічі став захисник України Ілля Сидоров. Баскетболіст “Прометея” набрав 25 очок, реалізувавши 4 з 7 дальніх кидків.