Ви тут:
Суспільство Україна 

В “Укренерго” повідомили про аварійні відключення електроенергії в усіх регіонах

Через чергову масовану ракетну атаку росіян та влучання по обʼєктах енергетичної інфраструктури У всіх регіонах відбуваються аварійні відключення.

Про це повідомили в Укренерго.

“Це необхідний крок для захисту електромереж від додаткових технологічних аварій та підтримки роботи енергосистеми”, – наголосили у компанії.

Ремонтні бригади разом з підрозділами ДСНС почнуть ліквідацію пошкоджень одразу по закінченню повітряної тривоги.Але через мороз та льодяний дощ в деяких регіонах аварійно-відновлювальні роботи на об’єктах, пошкоджених ракетами терористів, можуть тривати довше.

“У період відсутності електроенергії, просимо подбати про себе та рідних, а також допомогти тим, хто потребує цього поряд”, – закликають в Укренерго.

Нагадаємо, що при значній перерві в електропостачанні активується робота Пунктів Незламності. Мапу таких пунктів по всій країні можна подивитись тут nezlamnist.gov.ua. Рекомендуємо одразу виписати адреси найближчих до вашого будинку Пунктів. Там будуть усі базові послуги: це електрика, мобільний зв’язок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Безкоштовно і цілодобово. Пункти працюватимуть при всіх обласних та районних адміністраціях, також при школах, будівлях ДСНС тощо. На сайті та в усіх Пунктах Незламності можна буде дізнатись, де працює найближче АЗС, банківське відділення, аптека, магазин.

 

Система Orphus Поделиться на fb