Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Укрпошта відновлює роботу ще в одному населеному пункті поблизу Херсону

З 29 листопада Укрпошта відновлює роботу ще в одному населеному пункті поблизу Херсону – селі Дар’ївка. Це вже 10 стаціонарне відділення в Херсонському районі, що відновило роботу в листопаді.

Про це повідомили у пресслужбі АТ “Укрпошта”.

“Попри складну ситуацію в регіоні Укрпошта продовжує відновлювати роботу в Херсонському районі, бо ми знаємо, як на нас чекають люди, які з весни були в окупації. Дякую військовим, місцевій владі та команді Укрпошти – всі ми зараз робимо дуже складну, відповідальну, подекуди небезпечну але таку важливу роботу. Завдяки спільним зусиллям Укрпошта знову на українській Херсонщині” – прокоментувала директорка Херсонської дирекції Укрпошти Тетяна Морозова.

В Дар’ївці до війни проживало 2,6 тис мешканців, з яких зараз залишилося половина. Сьогодні для них Укрпошта нарешті, після зачистки та дозволу місцевої влади, привезе продукти та товари першої необхідності. Також пенсіонери зможуть отримати пенсійні виплати.

А вже з 1 грудня відділення буде надавати повний перелік послуг – в ньому можна буде відправити або отримати посилку, купити періодику, отримати грошові перекази. Також планується видача місцевим мешканцям фінансової допомоги від Червоного Хреста та МОМ.

На кінець листопада Укрпошта надає послуги у 83 населених пунктах Херсонської області.

Система Orphus Поделиться на fb