Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські військові не приймуть ніяких перемовин, домовленостей чи компромісних рішень, – Валерій Залужний

Українські військові не приймуть ніяких перемовин, домовленостей чи компромісних рішень. Умова для переговорів одна – росія має залишити всі захоплені території.

Про це заявив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний під час телефонної розмови з Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі.

“Наша мета – звільнити всю українську землю від російської окупації. Ми не зупинимося на цьому шляху за жодних умов. Українські військові не приймуть ніяких перемовин, домовленостей чи компромісних рішень. Умова для переговорів одна – росія має залишити всі захоплені території”, – наголосив Валерій Залужний.

Головнокомандувач ЗСУ повідомив, що Сили оборони, попри шалений опір окупаційних військ, продовжують наступальні дії на Харківському напрямку. Також зазначив, що ворог активно атакує на рубежах Білогорівка-Соледар-Бахмут-Майорськ та Авдіївка-Опитне-Водяне-Піски-Мар‘їнка-Павлівка, але успіху не має.

“Ми тримаємо оборону завдяки стійкості наших передових підрозділів та боєздатним резервам. На Херсонському напрямку проводимо стабілізаційні дії та укріплюємо рубежі оборони”, – зазначив Валерій Залужний.

Система Orphus Поделиться на fb