Ви тут:
Суспільство Україна 

Українська сторона долучиться до роботи міжнародної слідчої комісії на місці падіння ракети в Польщі, – Володимир Зеленський

Українські фахівці долучаться до роботи спільної міжнародної слідчої комісії із розслідування інциденту з падінням уламків ракети на території Польщі.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання в межах участі у Bloomberg New Economy Forum.

“Я не знаю, що відбулося. Ми не знаємо стовідсотково. Світ не знає. Але я впевнений, що це була російська ракета, впевнений, що ми стріляли із систем ППО. Але конкретно не можна сьогодні про щось говорити – що це була ППО України. Хоча ми вдячні, що ніхто нас не звинувачує, бо ми боремося проти російських ракет на нашій території”, – зазначив Володимир Зеленський.

Водночас Президент наголосив, що лише після проведення слідства можна буде робити висновки, яка саме ракета впала на територію Польщі.

“Вчора ми наполягали, щоб нас долучили до спільної міжнародної слідчої комісії, і вже пізно ввечері ми отримали підтвердження. Із самого ранку наші фахівці поїдуть на місце й долучаться до цієї професійної спільноти”, – повідомив Президент.

Фото: Офіс Президента

Система Orphus Поделиться на fb