Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна підготувала нові санкції проти 3000 осіб російського ВПК

Україна продовжує роботу над посиленням санкційного тиску на державу-терориста. Черговий великий пакет санкцій, до якого ввійшли особи з числа військового керівництва рф, підприємства/установи військово-промислового комплексу та пов’язані/афілійовані з постачанням російському ВПК компанії та фізичні особи,  рекомендовано на розгляд РНБО.

Джерело: пресслужба Мінекономіки.

Відповідне рішення ухвалене на засіданні Міжвідомчої робочої групи (МРГ) з питань реалізації державної санкційної політики під головуванням Першого віцепрем’єр-міністра – Міністра економіки України  Юлії Свириденко.

«Військово-промисловий комплекс в надто закритій росії – дуже непростий кейс для вивчення. Зроблена велика робота, і я вдячна всім причетним. Бійцям на фронті, які захоплюють ворожу техніку та зброю, котру  ми можемо аналізувати, ідентифікуючи виробників. Представникам розвідувального співтовариства. Аналітикам наших силових структур, органів виконавчої влади, Секретаріату КМУ та Апарату РНБО. 

Завдяки їх праці сьогодні ми маємо пакет з понад 3 000 фізичних та юридичних осіб ВПК держави-терориста та постачальників російської армії, а також військового керівництва держави-терориста. А фактично – понад 3000 осіб, безпосередньо причетних до вбивств українців. І робота не припиняється  – триває підготовка ще одного пакету щодо російського ВПК», – зазначила Юлія Свириденко.

Санкції набудуть чинності після розгляду та ухвалення Радою національної безпеки та оборони та введення в дію рішення РНБО Президентом України Володимиром Зеленським. 

Система Orphus Поделиться на fb